Kalėdinis krepšinio turnyras

Straipsnio data 2014-12-16

Sportas

2014 m. gruodžio 16 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras. Varžybose dalyvavo penkios komandos: gimnazijos mokytojų, mokinių, dvi Marijampolio bendruomenės ir Juodšilių „Šilo“ gimnazijos komandos. Varžybos vyko rato sistema. Iš viso įvyko dešimt susitikimų. Įveikusi visus varžovus, turnyro nugalėtoja tapo „Marijampolio studentų“ komanda. Antri liko Marijampolio bendruomenės atstovai (pralaimėjo vieną susitikimą). Aukštą trečią vietą iškovojo Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jungtinė mokytojų ir darbuotojų komanda. Turnyro nugalėtojams buvo įteikta atminimo taurė, komandoms prizininkėms įteikti diplomai, o visiems turnyro dalyviams – padėkos raštai. Gausus dalyvių skaičius ir šauniai praleista antradienio popietė visiems suteikė daug teigiamų emocijų ir gražių akimirkų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas