Kalėdinis futbolo turnyras Rudaminoje

Straipsnio data 2014-12-14

Sportas

2014  m. gruodžio 14 dieną vyko Lietuvos Respublikos seimo pirmininko pavaduotojo Jaroslav Narkevič Kalėdinis futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 6 berniukų (gim. 1998 m. ir jaunesnių) komandos. Varžybos prasidėjo iškilmingu atidarymu, sveikinimo žodžius tarė gausiai susirinkę svečiai. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Varžybos pogrupiuose vyko rato sistema. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos berniukų komanda įveikė Nemėžio I (rezultatu 5:2) ir Rudaminos II  (rezultatu 4:2) bendraamžius ir užsitikrino pirmąją vietą grupės varžybos. Kovoje dėl nugalėtojų titulo teko susigrumti su kitos grupės nugalėtojais Rudaminos I komanda. Finale susitiko lygiaverčiai varžovai, vyko nuožmi kova iki pat finalinio švilpuko, tačiau mūsų gimnazijos komanda įveikė varžovus (rezultatu 3:2) ir tapo šio puikiai organizuoto turnyro nugalėtojais. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komandai buvo įteikta nugalėtojų taurė, komandoms prizininkėms įteikti medaliai. Atminimo prizais apdovanoti turnyro geriausieji žaidėjai.