Gimnazijos tinklinio turnyras

Straipsnio data 2014-11-28

Sportas

2014 m. spalio-lapkričio mėnesiais vyko Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos tinklinio turnyras. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Marijampolio bendruomenės, gimnazijos mokinių, jungtinė gimnazijos mokytojų ir darbuotojų, bei Viršuliškių futbolo klubo komandos. Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Visos komandos tarpusavyje susitiko du kartus. Iškovoję pergales visuose šešiuose susitikimuose nugalėtojais tapo Marijampolio bendruomenės atstovai. Įnirtinga kova vyko dėl antrosios vietos. Jungtinė gimnazijos mokytojų ir darbuotojų, bei gimnazijos mokinių komandos surinko vienodai taškų. Bet geresnis setų santykis lėmė, kad antroji vieta atiteko gimnazijos jungtinei mokytojų ir darbuotojų komandai. Svečiai iš Vilniaus tenkinosi ketvirtąja vieta. Džiugu, kad turnyras pavyko ir visose varžybose sulaukėme gausaus žiūrovų palaikymo.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas