Vilniaus rajono futbolo varžybos

Straipsnio data 2014-11-26

Sportas

2014 m. lapkričio mėnesį mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus rajono futbolo varžybose. Lapkričio 18 dieną vyko mergaičių (gim. 2000 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos Nemenčinėje. Aikštelėje susitiko 8 komandos. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mergaičių komandai teko tenkintis penktąja vieta. Lapkričio 20 dieną berniukų (gim. 2001 m. ir jaunesnių) komanda vyko į zonines varžybas Rudaminos „Ryto‘‘ gimnazijoje. Iškovotos pergalės prieš Juodšilių dvejas mokyklas ir sužaista lygiosiomis su šeimininkų komanda. Surinkusi daugiausiai taškų Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos berniukų komanda iškovojo pirmąją vietą zoninėse Vilniaus rajono varžybose. Lapkričio 26 dieną finalinėse varžybose berniukų komanda susitiko su bendraamžiais iš Pagirių ir Nemenčinės. Įveikta Nemenčinės „Gedimino‘‘ gimnazija (rezultatu 5:1), tačiau nusileista Pagirių gimnazijai (1:2). Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos berniukų komanda iškovojo antrąją vietą Vilniaus rajone.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas