Protonautai

Straipsnio data 2014-11-19

Konkursai

Lapkričio mėn. 18-19 dienomis Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo protmūšį „Protonautai“, skirtą Vilniaus miesto ir rajono mokyklų 5-12 klasių mokiniams. Renginys vyko Forum Palace, „Galaxy“ renginių salėje. Šio renginio tikslas buvo atkreipti visuomenės narių, ypač jaunimo, dėmesį į sveikatos reikšmę, paskatinti juos domėtis ir rūpintis savo sveikata. Lapkričio 18 dieną moksleiviams pavyko suburti 51, o lapkričio 19 dieną – net 53 komandas. Renginio metu buvo pasiektas ir pagerintas Lietuvos masiškiausio žaidimo rekordas, kurį užregistravo agentūra „FACTUM“ prie Lietuvos kultūros fondo.

5-8 klasių koncentre mūsų mokyklą atstovavo komanda „Lukšiukai“. Komandą sudarė 6 nariai: Gabrielė Grinevičiūtė, Vakarė Kuklytė, Guoda Taučiutė, Inesa Baranovska ir Povilas Lovčikas bei biologijos mokytoja Jūratė Taučiuvienė. Tarp 51 komandos mes laimėjome 5 vietą. 9-12 klasių koncentre mūsų mokyklą atstovavo komanda „Ferrum Salutem“ (lot. geležinė sveikata). Komandą sudarė 8 nariai: Rugilė Andrejevskytė, Daniel Kulakovski, Robert Polonski, Greta Kanapickaitė, Karina Akopova, Karina Batiuškova, Gytis Šaulys ir biologijos mokytoja. Tarp 53 komandų mums pavyko užkovoti 14 vietą.