Susitikimas su pasaulio piliečiu Luca

Straipsnio data 2014-11-18

Gimnazijos gyvenimas

„Juokingas, linksmas, draugiškas“ – taip kalbėjome mes, kai anglų kalbos mokytoja Ineta paklausė kokie mūsų įspūdžiai apie svečią iš Belgijos, kurį ji buvo pakvietusi į mokyklą su mumis pabendrauti angliškai bei pakalbėti tolerancijos tema, nes apie tai šis žmogus papasakoti tikrai turi daug. Kaip paaiškėjo Luca tik gyvena Belgijoje, jo tikroji kilmės šalis yra Italija. Luca pasakojo, kad keliauti pradėjo būdamas vos 12-kos metų, mat jo tėtis dirbo geležinkelyje, todėl berniukas turėjo „ypatingą traukinio bilietą“ ir galėjo maišyti Italiją skersai išilgai kada tik panorėjęs. Paklaustas kokia jo pilietybė Luca visuomet atsako „Esu europietis. Gimiau Italijoje, gyvenu keliaudamas, o kur mirsiu nežinau“. Bendraujant su šiuo žmogumi laikas prabėgo labai greitai, nes Luca pilnas istorijų, labai įdomus ir pozityvus žmogus. Šiandien jis Lietuvoje, o kur bus rytoj nežinia. Pokalbio metu išaiškėjo, kad sekantis šio vyro užmojis yra dviračiu pasiekti Argentiną. Tikimės, kad jis jį įgyvendins ir linkime jam sėkmės. Susidomėjusius Lucos kelionėmis ir nuotykiais kviečiame aplankyti jo puslapį internete, adresu http://travelthetheater.wordpress.com/, kuriame vieną gražią dieną galėsime perskaityti klajūno įspūdžius ir apie Lietuvą.

Anglų k. mokytoja Ineta ir IG klasės mokiniai