Projektas „Aš – bendruomenės narys“ jau penkti metai gimnazijoje.

Straipsnio data 2014-10-28

„Aš – bendruomenės narys“

Šiemet jau penktus metus gimnazijoje vėl pradėjo veikti projektas „Aš – bendruomenės narys“. Šis projektas ne tik padeda būsimiems pradinukams adaptuotis mokykloje, bet ir mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokinius moko pakantumo, empatijos ir pagarbos kitam: mažesniajam, vyresniajam, neįgaliam, vienišam, artimam ir tuo pačiu nutolusiam. Kiekvienam žmogui visada malonu rūpintis kažkuo kitu. Šiemet dėmesį kreipsime ne tik į darželio auklėtinius, bet stengsimės stiprinti ryšius su seniūnija, vietos gyventojų bendruomene, Prūdiškių socialinės globos namų gyventojais. Svarbiausia, nepamiršime ir mūsų, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos, bendruomenės narių: mokinių, mokytojų, darbuotojų.

Šį rudenį projektą pradėjo 15 aktyvių, smalsių II-IVG (10-12) klasių mokinių su nauja projekto vadove Renata Repeikienė.

Patys sau palinkėję sėkmės kimbame į darbus.