6 klasės mokinių išvyka į Keistuolių teatrą

Straipsnio data 2014-10-24

Išvykos ir ekskursijos

„Geltonų plytų kelias – / Kiekvienam nutiestas,/ Į svajonių miestą, kur smaragdai žėri./ Eiki juo, nesustoki./ Kelio galą priėjęs,/  Tu draugus pažinsi,/ Kur smaragdai žėri,“- šiuos dainos žodžius dar ilgai niūniavo 6 klasės mokiniai, kurie spalio 24 dieną  Keistuolių teatre žiūrėjo spektaklį „Geltonų plytų kelias“. Nuotaikingas spektaklis nukėlė į stebuklų šalį, kurioje pagrindinės veikėjos Doros patirti nuotykiai mokiniams priminė, kad svarbiausia pasaulyje – ne turtai, valdžia, bet patys artimiausi žmonės – šeima ir draugai.  Tik jie sunkią akimirką paguos, išties pagalbos ranką, neatsums ir bus šalia. Spektaklis tikrai neleido nuobodžiauti – būgnų ir gitarų griausmas, spalvingos dekoracijos ir nuotaikinga vaidyba patiko ne tik šeštokams, bet ir  mamai Ilonai, kuri mielai sutiko praleisti dieną kartu. Smagu, kad į teatrą su mokiniais keliauja ir tėveliai.

Edita Kazakevičiūtė, 6 kl. auklėtoja