Gimnazijoje startuoja psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programa „GYVAI“

Straipsnio data 2014-10-20

Gimnazijos gyvenimas

Nuo 2014-2015 m. m. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje startuoja psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programa „GYVAI“. Programos „Gyvai“ pagrindinis tikslas – suteikti vaikams gyvenimo įgūdžių, reikalingų sveikai gyventi ir nepradėti vartoti tabako, alkoholio ir narkotikų.

Mūsų gimnazijos 6-7 klasių mokiniai dalyvaus 12 užsiėmimų, kurių metu mokysis bendrauti, kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, atpažinti bendraamžių įtaką bei susipažins su alkoholio, tabako ir narkotikų keliama žala. Užsiėmimus ves gimnazijos socialinė pedagogė Renata Radivilovič ir neformaliojo švietimo vadovė Renata Repeikienė. Užsiėmimai bus integruoti į klasės valandėles ir vyks suderinus laiką su mokiniais bei klasės auklėtojomis.

Daugiau informacijos apie programą galite rasti svetainėje: http://www.mentor.lt/lt/veikla/programa-gyvai/