Atsakomosios futbolo varžybos tarp Marijampolio bendruomenės ir IKEA komandų

Straipsnio data 2014-10-04

Sportas

2014 m. spalio 4 dieną Lietuvos futbolo federacijos stadione Vilniuje įvyko atsakomosios futbolo varžybos tarp Marijampolio bendruomenės ir IKEA komandų. Revančas pavyko. Šį kartą labiau motyvuota buvo Marijampolio komanda, kuri ir šventė pergalę rezultatu 4:2. Aikštėje susitiko panašaus pajėgumo komandos. Pradžioje du įvarčius pelnę Marijampolio bendruomenės atstovai išsiveržė į priekį, bet pirmojo kėlinio pabaigoje IKEA pelnė du atsakomuosius įvarčius ir išlygino rezultatą. Antrasis kėlinys vyko kovingai ir įtemptai. Abi komandos turėjo progų pasižymėti, bet tik Marijampolio komandai pavyko pelnyti dar du įvarčius ir švęsti pergalę šiose varžybose.

Džiugu, kad šios dvi komandos bendradarbiauja, palaiko draugiškus santykius ir ateityje dar ne kartą susitiks futbolo aikštelėje.