Rimanto Turskio futbolo turnyras Bartkuškio pagrindinėje mokykloje

Straipsnio data 2014-09-26

Sportas

2014 metų rugsėjo 26 dieną Bartkuškio pagrindinėje mokykloje vyko praeityje garsaus legendinio „Žalgirio“ futbolininko Rimanto Turskio futbolo turnyras. Į nuostabų renginį atvyko septynios komandos. Žaidėjų amžius nebuvo ribojamas (mokiniai iki dešimtos klasės) , tik vienu metu komandoje privalėjo rungtyniauti ir viena mergaitė. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Grupės varžybose Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunieji futbolininkai iškovojo dvi pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Iškovota pirma vieta grupėje leido žaisti pusfinalio varžybas su kitos grupės antros vietos komanda. Pusfinalyje iškovota pergalė rezultatu 3:1. Finale teko rungtis su Maišiagalos komanda. Nors grupės varžybose ir buvo nugalėti Maišiagalos bendraamžiai, finale teko pripažinti varžovų pranašumą. Pagrindinis laikas baigėsi taikiai (2:2), bet baudinių serijoje sėkmė nusišypsojo varžovams. Čempionams buvo įteikta pereinamoji taurė, komandos prizininkės apdovanotos medaliais, diplomais. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkas Edvardas Chont tapo naudingiausiu turnyro žaidėju. Taip pat organizatoriai apdovanojo visas komandas atsiminimo dovanėlėmis ir pakvietė visas komandas dalyvauti ir ateityje šiame puikiai organizuotame turnyre.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas