Tarptautinė etikų diena LEU

Straipsnio data 2014-05-09

Konkursai

Gegužės 9 dieną Lietuvos edukologijos universitete  vyko kasmet organizuojamas Tarptautinės etikos dienos renginys. Renginį atidarė prof. habil. dr. Jonas Balčius. Etikų dienų renginyje koncertavo buvęs mūsų mokyklos mokinys – akordeonistas Anžej Žilo. Šių metų Etikos dienos konferencijos tema: „Etika kine ir kinas etikoje“. Etikos katedros studentai ir dėstytojai pristatė 6 pranešimus. Šiame renginyje dalyvauti buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos atstovai: Gytis Šaulys IIIG klasės gimnazistas ir etikos vyresnioji mokytoja Zita Prelgauskienė, nes renginio metu buvo apdovanoti respublikinio etikos konkurso 9–10 klasėms „Moralinės dilemos“ nugalėtojai. Iš viso šiemet konkurse dalyvavo 333 mokiniai iš visos respublikos. Šiais metais etikos konkurse dalyvavo 5 mūsų gimnazijos mokiniai: Karolina Grinevič, Aneta Ščensnovič, Gytis Šaulys, Česlav Četyrkovski, Markus-Benediktas Ridziauskas, – visi  sėkmingai pateko į II-ą turą. Mūsų gimnazistas Gytis Šaulys pateko tarp dvidešimties respublikinio konkurso II–o turo laimėtojų ir buvo apdovanotas XVI vietos diplomu ir konkurso rėmėjų dovanomis. Po apdovanojimų visi dalyviai bendravo ir vaišinosi tortu.

Dėkojame organizatoriams už įdomų renginį.

Zita Prelgauskienė, etikos vyresn. mokytoja