Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2014“

Straipsnio data 2014-06-01

Sportas

2014 metų gegužės mėnesį vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2014“. Varžybos vyko skirtingose amžiaus kategorijose: gimę 1998-2000 m. ir 2001 m. ir jaunesni. Mūsų mokyklos vyresnieji grupės varžybose nugalėjo Nemėžio pirmąją (rezultatu 2:0) ir antrąją komandą (rezultatu 3:1). Iškovoję pirmąją vietą grupės varžybose patekome į finalinį turnyrą. Finale susitiko keturios komandos: Maišiagalos, Rudaminos „Ryto“ gimnazijos, Kalvelių „Aušros“ gimnazijos ir mūsų mokyklos komandos. Rezultatu 1:0 nugalėjome Maišiagalos bendraamžius. Varžybose su Rudaminos „Ryto“ komanda buvo užfiksuotos lygiosios (0:0). Norint iškovoti pirmąją vietą reikėjo nugalėti Kalvelių „Aušros“ gimnazijos komandą. Deja, varžybos baigėsi rezultatu 0:0. Šiame turnyre teko tenkintis antrąja vieta. Mūsų jaunieji futbolininkai grupės varžybose susitiko su Rudaminos „Ryto‘‘ gimnazijos ir Nemenčinės komandomis. Pirmąjį susitikimą laimėjome prieš Rudaminos „Ryto“ komandą rezultatu 1:0. Varžybos su Nemenčinės komanda baigėsi taikiai (0:0). Gaila, bet dėl blogesnio įvarčių santykio grupės turnyre likome antri ir nepatekome į finalinį etapą.

 

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas