Nuotraukų išklotinės

Straipsnio data 2014-05-15

„Kūrybinės partnerystės“

Ketvirtadienį į gimnazijos aktų salę susirinko visa projekto komanda. Mokytojai su kūrėjais nusprendė nustebinti vaikus ir veiklas organizuoti ne sėdint prie suolų, o visiems sukritus ant minkštų čiužinių. Mūsų praktikė Marija atsivežė atspausdintas fotojuostėlių išklotines. Buvo labai smalsu pamatyti nufotografuotą vaizdą atspausdintame variante. Kiekvienas moksleivis ir mokytojas stengėsi surasti savo geriausią kadrą. Vykdėme atranką, kurias nuotraukas parodai spausime ant fotopopieriaus. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose kūrėme istorijas apie Marijampolio gyvenvietę garsinančius žmones ir objektus, pagal pasirinktą literatūrinį žanrą. Mokiniai galėjo rinktis ar tai bus apysaka, apsakymas, sakmė, vesternas, detektyvas, komedija, drama, tragedija, herojinis epas, laiškas, mokslinė fantastika, pasaka ir kiti. Sukūrėme nuostabių kūrinių, kuriuos galima paskaityti parodoje „1192 metrai Liepų alėjos“. Dirbti ant čiužinių buvo tuo pačiu smagu, bet ir sunkus, nes norėjosi taip saldžiai prisnūsti.