Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos krepšinio turnyras

Straipsnio data 2014-04-26

Sportas

2014 metų balandžio mėnesio 26 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje įvyko netradicinis sporto renginys. Vyko krepšinio turnyras. Aikštelėje kovėsi penkios komandos: Marijampolio Meilės Lukšienės mokytojų, mokinių, Marijampolio bendruomenės, studentų ir Viršuliškių futbolo klubo komandos. Varžybos vyko rato sistema, įvyko net dešimt susitikimų. Visos komandos buvo panašaus pajėgumo, todėl varžybų nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinių varžybų. Turnyro kulminacija tapo mokytojų ir Viršuliškių futbolo klubo akistata. Nugalėtojui nustatyti prireikė net pratesimo. Šaunu, kad mokytojų komanda parodė charakterį ir tapo šio turnyro nugalėtojais. Čempionams buvo įteikti marškinėliai su Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos simbolika.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas