Akcija „Padovanok šypseną Europai“

Straipsnio data 2014-04-30

Išvykos ir ekskursijos

Saulėtą balandžio 30 dieną 5 klasės mokiniai išsiruošė į Vilnių. S. Daukanto aikštėje šalia Prezidentūros buvo susibūrę šimtai mokinių iš visos Lietuvos, kurie atvyko dalyvauti LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje akcijoje „Padovanok šypseną Europai“, skirtoje Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui paminėti. Visi akcijos dalyviai buvo pasipuošę mėlynomis kepuraitėmis: vieni – savo lankstytomis ir lipdytomis, kiti – organizatorių dovanotomis. Smagiai mojuodami ir šypsodamiesi išklausė Prezidentės sveikinimo žodžių, pasidžiaugė esą tikri europiečiai, įsiamžino bendroje nuotraukoje, paplojo vieni kitiems ir pašoko skambant „Eurovizijos“ nugalėtojų dainoms. Geros nuotaikos nestigo, ypač tuomet, kai po alinančio karščio visi vaišinosi ledais.

Mes jau 10 metų Europos Sąjungoje, tuo džiaugiamės ir  dovanojame savo šypseną Europai.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė