Šalčininkų 11-osios šaulių kuopos lauko pratybos Dieveniškių „Ryto“ vidurinėje mokykloje Šalčininkų rajone

Straipsnio data 2014-04-06

Šauliai

2014 metų balandžio mėnesio 4-6 dienomis įvyko Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo 10- osios šaulių rinktinės Šalčininkų 11- osios šaulių kuopos lauko pratybos. Pratybos vyko Dieveniškių ,, Ryto‘‘ vidurinėje mokykloje Šalčininkų rajone. Į Dieveniškes susirinko šimtas dvidešimt mokinių. Jų tarpe dalyvavo keturiolika Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunųjų šaulių. Organizatoriams aktyviai talkininkavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai. Jaunieji šauliai mokėsi naujų dalykų, gilino jau turimas žinias. Dėkojame Dieveniškių ,, Ryto‘‘ vidurinei mokyklai už šiltą priėmimą ir Šalčininkų 11- osios kuopos vadui Eimantui Tamulynui už dar vieną šauniai suorganizuotą stovyklą.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas