Draugiškos tinklinio ir krepšinio varžybos su Rukainių vidurine mokykla

Straipsnio data 2014-03-18

Sportas

2014 metų kovo mėnesio 18 dieną mūsų mokyklos mokiniai vyko į sporto varžybas Rukainiuose. Varžovai susitiko tinklinio ir krepšinio aikštelėje. Deja, šiose varžybose teko pripažinti Rukainių vidurinės mokyklos pranašumą. 2014 metų balandžio mėnesio  1 dieną įvyko atsakomosios varžybos Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje. Tinklinio aikštelėje pavyko atsirevanšuoti ir švęsti pergalę rezultatu 3:1. Deja, krepšinio aikštelėje vėl buvo pranašesni Rukainių vidurinės mokyklos mokiniai. Džiugu, kad Rukainių vidurinė mokykla aktyviai bendradarbiauja su mūsų mokykla sportinėje veikloje organizuojant bendrus renginius ir sporto varžybas.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas