Komiksų kūrimo sesija

Straipsnio data 2014-04-04

„Kūrybinės partnerystės“

„Kūrybinių partnerysčių“ projektas suteikė galimybę susipažinti su komiksais ir jų entuziastinga bei linksma kūrėja Migle, kuri į mokyklą atvežė gerą nuotaiką ir daug literatūros komiksų tematika.

Komiksų kūrimo procesas yra gana paprastas ir su neribotomis galimybėmis. Jis padeda išreikšti emocijas arba patirti tai, ko realiame gyvenime nenorėtum, ar netektų išbandyti.

Mokiniai, pasitelkę vaizduotę savarankiškai kūrė komiksus laisva tema. Daugumą dešimtokų pirmą kartą tai darė ir jų mintys apie šią sesiją: „komiksų kūrimas yra neįprasta veikla, kuri skatina kūrybiškiau žvelgti į mus supančią tikrovę. Tai labai gera priemonė minčių reiškimui. Buvo įdomu ne tik pačiam kurti savo komiksą, bet ir skaityti kitų sukurtas istorijas, jos buvo juokingos.“