Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos tinklinio turnyras

Straipsnio data 2014-03-15

Sportas

2014 metų kovo mėnesio 15 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje buvo organizuotas tinklinio turnyras. Džiugu, kad varžybose dalyvavo net šešios komandos. Atvyko svečiai iš Parudaminio ir Vilniaus. Pradžioje komandos kovėsi grupių varžybose.Vėliau vyko pusfinalių varžybos, kuriose varžėsi grupių nugalėtojai ir antrųjų vietų komandos. Varžybose vyravo draugiška aplinka, tačiau komandos įnirtingai kovėsi ir dėl kiekvieno taško. Varžybų finale susitiko Marijampolio bendruomenės ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinių komandos. Nugalėjo patirtis ir pirmojo Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos tinklinio turnyro nugalėtojais tapo bendruomenės atstovai. Antri liko mokiniai. Trečiąją vietą iškovojo Parudaminio komanda. Turnyro prizininkams buvo įteikti medaliai ir diplomai, o čempionams ir nugalėtojų taurė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas