Fotografavimo sesija

Straipsnio data 2014-04-01

„Kūrybinės partnerystės“

Žvarboką balandžio 1-ąją su mokiniais, mokytojais ir kūrėjais išėjome į lauką FOTOGRAFUOTI. Nors saulutė tą dieną mus nelepino, bet persikelti į kitą erdvę – į lauką – buvo labai smagu. Mokiniai šiai fotografavimo sesijai ilgai ruošėsi: išrinko objektus, kuriuos turėjome nufotografuoti, sudarė maršrutą, pasidomėjo šiais objektais, jų svarba gyvenvietei, istorija, mokėsi ir praktiškai bandė fotoaparato galimybes, kad išgautų kuo geresnį kadrą. Mokiniai puikiai žinojo maršrutą, buvo drąsūs ir nebijojo eksperimentuoti. Mokytojai jautėsi taip pat gerai, kai kuriems tai buvo puiki ekskursija po Marijampolio gyvenvietę, kiti stebėjosi ir analizavo kaimo pokyčius. Svarbiausia, kad buvome visi kartu.