Sesija „Techniniai parametrai“

Straipsnio data 2014-03-27

„Kūrybinės partnerystės“

2014-03-27 dieną dešimtokai iš arčiau susipažino su juostiniais fotoaparatais. Praktikė Marija internetinėje erdvėje paskleidė žinią apie mūsų mokykloje vykstantį projektą ir pagrindines jo idėjas, taip pat maloniai pasiteiravo gal kažkas galėtų paskolinti juostinių fotoaparatų fotografavimui. Marijos draugai/ pažįstami/ visai nepažįstami žmonės geranoriškai siuntė fotoaparatus visiškai pasitikėdami mūsų mokyklos mokiniais ir tikėdami projekto sėkme.
Mes visi labai jiems dėkingi.
Ši sesija su mokiniais buvo skirta susipažinti su fotoaparatų techniniais parametrais, jo galimybėmis, kad balandžio 1 dieną būtų drąsiau fotografuoti. Sesija vyko trumpai, bet mokiniai buvo labai pasinėrę į fotoaparatų tyrinėjimą, kad negirdėjo skambučių. Tradiciškai, po veiklų su mokiniais, susirinkome mokytojų klube aptarti įvykusią sesiją ir suplanuoti kitą, kurios metu išeisime fotografuoti į lauką.