Sesija „Kompozicija“

Straipsnio data 2014-03-20

„Kūrybinės partnerystės“

Kovo 20 dieną įvyko 4 sesija „KOMPOZICIJA“.
Sesijos dieną mūsų mylimiausia agentė Julija šventė GIMTADIENĮ. Mokiniai ir kūrybiški mokytojai pasveikino kūrybiškai Juliją, palinkėjo ilgiausių metų ir įteikė dovanų.
Ši sesija labai patiko mokytojams, kadangi viršijo mūsų lūkesčius. 1 dalyje mokėmės apie kompozicijos vaidmenį fotografijoje. Iš paprastų lapų iškirpome popierinius fotoaparatus ir pro plyšelį „fotografavome“ viską aplinkui. Vėliau Marija mus supažindino su kadruote. 2 dalyje kalbėjome apie straipsnio/rašinio kompoziciją ir kūrėme probleminius teiginius. 3 dalyje skaičiavome sudėtos geometrinės figūros plotą ir perimetrą. Atlikę šią užduotį mokiniai sukūrė savo grupės kompoziciją, kurios perimetrą suskaičiuoti patikėjo kitai grupei.
Šią dieną visiems buvo linksma ir smagu mokytis ir švęsti Julijos gimtadienį. :))