Viktorina, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Straipsnio data 2014-03-12

Kovo 11-oji

Kovo 12 dieną mokyklos aktų salėje po pamokų sugužėjo pagrindinės mokyklos mokiniai. Šįkart tradicinį minėjimą, kuomet deklamuojamos eilės, dainuojamos dainos, šokami liaudies šokiai, pakeitė kiek neįprasta viktorina, skirta šiai Lietuvai įsimintinai dienai atminti. Viktorinos klausimai – tik apie Lietuvą. Trys komandos, sudarytos iš 5-IIG klasių mokinių rungėsi, kuri bus geriausia. Po šmaikštaus prisistatymo (dalyvavo „Patriotų“, „Eruditų“ bei „Vėliavnešių“ komandos) reikėjo atpažinti iškilių Lietuvos asmenybių atvaizdus, pasakyti bent porą faktų apie jas, atspėti „Taip arba Ne“ rungtyje „paslėptą“ daiktą, atsakyti į daugybę klausimų, susijusių su Lietuvos istorija, gamta, geografija, literatūra. Džiugu, kad mokiniai atsakė beveik į visus klausimus, vadinasi, apie savo gimtąją šalį tikrai žino daug, kaip ir dera kiekvienam mūsų valstybės gyventojui.