Susitikimas su Vilniaus rinktinės šaulių vadu

Straipsnio data 2014-03-05

Šauliai

2014 metų kovo mėnesio 5 dieną mūsų mokykloje viešėjo Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo 10- osios šaulių rinktinės vadas Tomas Grabauskas ir vado pavaduotoja Renata Kalinauskaitė. Svečiai diskutavo su mokiniais apie Lietuvos kariuomenę, Šaulių sąjungos keliamus uždavinius, dalijosi įspūdžiais apie Lietuvos karių kasdienybę atliekant taikos palaikymo misiją Afganistane. Vėliau vyko šaudymo turnyras. Mokiniai rungėsi asmeninėje įskaitoje atliekant šūvius iš gulimos pozicijos. Šiose varžybose pirmą vietą iškovojo šeštos klasės mokinys Edvin Rudol. Pabaigoje Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunieji šauliai su svečiais rungėsi krepšinio (3 prieš 3) varžybose. Nors ir labai stengėsi jaunieji šauliai, bet šiose varžybose nugalėjo gyvenimiška patirtis.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas