PIT ir „Swedbank“ projektas „Įdomių projektų valdymas“

Straipsnio data 2014-03-05

PIT

Kovo 5 dieną IIIG klasės mokinės Agnieška Andrejeva ir Nijolė Bobrovič lankėsi „Swedbank“ centrinėje būstinėje, kur vadovaujamos banko atstovės Eleonoros Sakalauskaitės vykdė projekto „Įdomių projektų valdymas“ užduotis. Projekto vadovė papasakojo, kad jau daugelį metų darbuojasi su įvairaus pobūdžio vietiniais ir tarptautiniais projektais: jaunimo programos ZOOM sukūrimu ir įvedimu į rinką, klientų aptarnavimo strategijų formavimais, kainodaros, biudžeto planavimo interneto banke projektais. Apie visa tai įdomiai papasakojo ir mūsų mokinėms, kurios vėliau kūrė savąjį projektą, tad ne tik stebėjo, bet ir aktyviai veikė visą pusdienį. Aišku, laiko nepakako perprasti visas projektų vadovo darbo subtilybes, jų koordinavimo niuansus, skirtumus dirbant su Lietuvos ir tarptautiniais projektais, atsakomybės svarbą, laiko planavimą, tačiau visa tai buvo labai įdomu. Savo veiklomis mokinės buvo labai patenkintos ir džiaugėsi ne labai turiningai praleistu pusdieniu banke.