Anglų kalbos viktorina „An Apple a Day Keeps the Doctor Away“

Straipsnio data 2014-02-13

Konkursai

Vasario 13 dieną vyko mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytojų organizuojama 3–4 klasių anglų kalbos viktorina „An Apple a Day Keeps the Doctor Away“, kurią vedė 8 klasės mokiniai. Viktorinoje dalyvavo Vilniaus rajono mokyklų komandos. Mažieji svečiai labai originaliai prisistatė, nustebindami savo anglų kalbos žiniomis, puikiais eilėraštukais ir šokiais. Visi buvo sužavėti Rakonių pagrindinės mokyklos komandos narių bei jų mokytojos išmone, kurią jie pademonstravo suvaidinę mini spektakliuką gydytojo kabinete. Nuo jų nei kiek neatsiliko Rudaminos „Ryto“ gimnazijos, Valčiūnų vidurinės mokyklos, Rudaminos F. Ruščico gimnazijos, Pagirių gimnazijos bei Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos vidurinės mokyklos komandos. Atlikus viktorinos užduotis komandos bei žiūrovai turėjo galimybę paragauti atsivežtų desertų, kurių pagrindinis ingridientas buvo obuolys! Komisija liko sužavėta pyragų, pyragėlių ir kitų skanumynų gausos. Viktorinos metu mažiesiems dalyviams buvo priminta, kad jeigu nori būti stiprūs, žvalūs ir sveiki turi rinktis sveikus produktus, skaityti knygas bei būti fiziškai aktyvūs. 9b klasės mokinys Robertas Polonski ir jo gatvės gimnastų komanda tą įrodė atlikdami įvairius triukus ant skersinio. Per gatvės gimnastų pasirodymą mažieji šūkčiojo, aikčiojo ir žadėjo būtinai sportuoti ir nepraleidinėti kūno kultūros pamokų!

Susumavus užduočių rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą rajoninėje 3 – 4 klasių viktorinoje laimėjo mūsų gimnazijos komanda „The Teeth Gentlemen Club“, kurią sudarė 4 klasės mokiniai Gabrielė Grinevičiūtė ir Tomas Antonovič bei 3 klasės mokiniai Edvin Bylinski bei Agnežka Stančik.

E. Kuklytė,  R. Andrejevskytė, 8 kl.,   I. Kvietkauskaitė, anglų k. mokytoja