Žiemos futbolo stovykla

Straipsnio data 2014-02-02

Gimnazijos gyvenimas

2014 metų sausio 31- vasario 2 dienomis mūsų mokykloje vyko antroji futbolo stovykla šiais mokslo metais. Joje susirinko septyniolika mokinių. Stovykloje dalyvavo 5- 10 klasių mokiniai. Džiugu, kad jų tarpe buvo ir merginų. Sausio 31 dieną vyko draugiškos futbolo varžybos su Juodšilių „Šilo“ gimnazijos mokiniais. Aikštelėje susitiko jaunesniųjų( gimusių 2000 m. ir jaunesnių) ir vyresniųjų (gimusių 1997 m. ir jaunesnių)  komandos. Stovyklos metu mokėmės futbolo technikos elementų, mokiniai rungėsi estafečių ir futbolo varžybose. Diskutavome apie įvairių šalių futbolo klubus, lyginome Ispanijos ir Lietuvos jaunųjų futbolininkų rengimo ypatumus. Vakarais žiūrėjome filmus. Manau, stovyklos uždaviniai įgyvendinti ir lauksime kito susitikimo.