Piešinių konkursas „Fantastiškiausia matematika“

Straipsnio data 2014-02-04

Konkursai

2014 m. sausio mėnesį mūsų mokyklos 6-7 kl. mokiniai, konsultuojami mokytojų Andriaus Guzėjaus ir Reginos Garpuškinienės, aktyviai dalyvavo Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono 6-8 klasių mokinių matematikos ir informacinių technologijų konkurse „Fantastiškiausia matematika“. Norėjome paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, rasti, ir su teksto rengykle, išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. Mokiniams teko paplušėti, pasėdėti ilgėliau prie kompiuterio, kuriant piešinius tekstų rengykle, naudojant automatines figūras.  Sunkiausia buvo sugalvoti idėją.  Mokinukai sukūrė daug šaunių darbelių, kuriuos galite pamatyti Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos svetainėje ir mūsų galerijoje. Konkursas pasibaigė, 2014-02-04 paskelbti nugalėtojai:)

Sveikiname Edviną Rudol, 6 kl. mokinį, užėmusį III vietą šiame konkurse!

Regina Garpuškinienė, IT vyresnioji mokytoja