Krepšinio varžybos Vilniaus rajone

Straipsnio data 2014-01-21

Sportas

Šių metų sausio mėnesį įvyko net trys Lietuvos mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybos Vilniaus rajone. Sausio mėnesio 9 dieną Pagirių gimnazijoje vyko krepšinio 3 prieš 3 finalinės varžybos. Mūsų mokyklos mergaičių (gimusių 1997 m.ir jaunesnių) komanda iškovojo trečiąją vietą. Berniukai liko ketvirti. Sausio mėnesio 14 dieną berniukai (gim. 1998 m. ir jaunesn.) rungėsi krepšinio 5 prieš 5 zoninėse varžybose. Šiose varžybose berniukai iškovojo trečiąją vietą. Sausio mėnesio 21 dieną vyko mergaičių (gim. 1998 m. ir jaunesn.) krepšinio 5 prieš 5 finalinės varžybos Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Grupės varžybose mūsų mergaitės kartą iškovojo pergalę ir kartą pralaimėjo. Iškovota antra vieta grupėje ir teisė žaisti mažajame finale. Kovoje dėl trečiosios vietos nugalėta Paberžės „Verdenės“ merginų komanda.

S.  Barevičius, kūno kultūros vyr. mokytojas