Akcija „BŪK MATOMAS“

Straipsnio data 2014-01-16

Gimnazijos gyvenimas

2014-01-16 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės vidurinėje mokykloje vyko akcija „BŪK MATOMAS“. Ši akcija skirta spręsti kasmetinę tamsaus paros metu problemą – vakarais gatvėse vaikai yra tiesiog nematomi. Atšvaitus nešioja ne visi. Vaikai dažnai juos pameta. Akcijos organizatoriai pasiūlė puikų būdą, kaip apsaugoti tamsoje vaikštančius vaikus. Visos mokyklos mokiniams nemokamai buvo klijuojami atšvaitai. Atspindinčius dekoratyvinius elementus vaikams klijavo ant viršutinių drabužių – striukių. Labiausiai priklijuotais atšvaitais džiaugėsi pradinukai. Kai kurie prašė užklijuoti ne vieną o net du atšvaitus.

Akciją organizavo daugiavaikių šeimų asociacija MES ir www.lipdyk.lt. Akcijos rėmėjai: Lietuvos automobilių kelių direkcija ir draudimo bendrovės Gjensidige.

Renata Radivilovič,  socialinė pedagogė