Atvirukų dalinimas Prūdiškių socialinės globos namų gyventojams

Straipsnio data 2013-12-20

Gimnazijos gyvenimas

2013 m. gruodžio 20 d. įteikti atvirukus ir pasveikinti senelius važiavo  septyni mokiniai: septintokė,  aštuntokai ir  dešimtokai bei socialinė pedagogė Renata Repeikienė ir matematikos mokytojas Andrius Guzėjus. Seneliams atvirukus gamino visos mokyklos mokiniai per technologijų, dailės, informatikos ir projekto „Mokyklos veidas“ pamokas. Atvažiavus į globos namus iš pradžių buvo šiek tiek baisoka, bet vėliau, pamatę senelius, įsitikinome, kad jie tikrai negali nieko blogo padaryti žmogui. Atvirukų turėjome pakankamai daug ir beveik visus išdalinome – juk geram žmogui nieko negaila. Ypatingai įsiminė viena moteris, kurios tą dieną buvo gimtadienis, jai sukako 42 metai. Ji labai džiaugėsi atvykusiais svečiais ir šoko, sukosi ratu grojant muzikai. Prūdiškių socialinės globos namuose jautėmės šiltai ir jaukiai. Atvirukų gaminimo ir dovanojimo šių namų gyventojams akcija mokykloje tęsiama antrus metus. Tikimės kitais metais taip pat aplankyti senelius ir pasveikinti su gražiausiomis žiemos šventėmis. Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti Prūdiškių socialinės globos namų administracijai ir visiems darbuotojams už mums įteiktą padėką ir priėmimą.

Justyna Zinkevič, 7 kl. mokinė