6-12 kl. Naujametinis karnavalas

Straipsnio data 2013-12-27

Naujametinis karnavalas

2013 m. gruodžio 27 d. vykusio naujametinio  karnavalo tema buvo „Kaip grybai su žirniais kariavo“. Dvyliktokai pasirinko šią temą, nes norėjo suvaidinti „Grybų karą“, kurį vaidino pradinėse klasėse. Todėl šiemet karnavalas buvo kiek kitoks.

Visos klasės pasirodydavo per tam tikrus intarpus 12-okų vaidinimo metu. Pirmieji pasirodė 11 klasės mokiniai, kurie šoko šokį pagal dainą „The fox“. Antrieji – 6 kl. Jie taip pat šoko. 7 klasė atliko dainų „mixą“. 9a klasės merginos dainavo dainą „Krenta sniegas“. 8 klasės  vaidinimo tema buvo MTV.  9b klasės mokiniai šoko „žvėrelių“ šokį, o 10 klasės mokiniai šoko porose „retro“ šokius. Taigi, kas dalyvavo karnavalo metu – te pasidžiaugia ir prisimena visus vaidinimus, o kas ne  – tas gali pažiūrėti šių metų vaidinimo akimirkas šiose nuotraukose.

Greta Sinkevič, 11 kl. mokinė