Kalėdinis krepšinio turnyras

Straipsnio data 2013-12-17

Sportas

2013 metų gruodžio 10, 17 dienomis mūsų mokykloje vyko kalėdinis krepšinio turnyras. Jame rungėsi trys komandos: mokytojų, mokinių ir Marijampolio bendruomenės rinktinės. Gruodžio 10 dieną susitiko Marijampolio bendruomenės ir Marijampolio Meilės Lukšienės vidurinės mokyklos mokytojai. Po įtemptų varžybų pergalę iškovojo bendruomenės komanda rezultatu 54:52. Gruodžio 17 dieną įvyko du susitikimai. Pirmose rungtynėse susirungė mokytojų ir mokinių komandos. Patirtis nugalėjo ir mokytojai šventė pergalę rezultatu 73:58. Antrose rungtynėse Marijampolio bendruomenės komanda tik po pratesimo įveikė mokinių komandą ir tapo turnyro nugalėtojais. Antrąją vietą iškovojo mokytojų rinktinė. Treti liko Marijampolio Meilės Lukšienės vidurinės mokyklos mokiniai. Iškilmingo uždarymo metu komandos buvo apdovanotos diplomais, o Marijampolio bendruomenės komandai įteikta nugalėtojų taurė. Tikimės, kad turnyras taps tradiciniu ir kitais metais sulauks dar didesnio dėmesio.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresn. mokytojas