Tradicinis tarptautinis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu‘‘

Straipsnio data 2014-01-11

Šauliai

2014 metų sausio mėnesio 11 dieną vyko tradicinis tarptautinis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu‘‘. Šis, jau dvidešimt trečiasis, bėgimas skirtas atminti žuvusiesiems kruvinuose sausio tryliktosios dienos įvykiuose. Jame susirinko rekordinis dalyvių skaičius. Organizatorių duomenimis jų buvo keturi tūkstančiai du šimtai. Susirinkusiuosius pasveikino garbingi svečiai, padėjo gėles ant žuvusiųjų kapų. Dvyliktą valandą buvo duotas startas. Trasa driekėsi iš Antakalnio kapinių iki televizijos bokšto. Dalyviams teko įveikti devynis kilometrus. Visiems bėgimo dalyviams įteikti atminimo medaliai. Džiugu, kad šiame bėgime dalyvavo penkiolika mūsų mokyklos mokinių. Taip pat, ir buvę mokiniai, bei mokytojai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresn. mokytojas