PIT ir UAB „Euroterma“ projektas „Sėkmingas karjeros planavimas“

Straipsnio data 2014-01-08

PIT

Sausio 8 dieną 12 klasės mokinės Ivona ir Agnieška praleido UAB „Euroterma“, kur buvo vykdomas projektas „“Sėkmingas karjeros planavimas“. Dvyliktokėms buvo suteikta galimybė kartu su įmonės atstovu aptarti, kaip šiandieninėje visuomenėje suvokiama karjera, ką reiškia planuoti karjerą, kokie to planavimo žingsniai, kaip pasiekti karjeros aukštumų. Nors mokinės dar savo karjeros aukštumų nepasiekė, tačiau jau dabar reikia galvoti apie tolimesnes studijas baigus mokyklą, norimą dirbti darbą, profesijos pasirinkimą, tad projekto klausimai buvo aktualūs. Nebuvo apsiribota vien tik teorinių žinių pateikimu- merginos sudarinėjo veiklos planus, aptarė jų veiksmingumą, kritškai įvertino juos. Tikimės, kad projektas padės mokinėms sėkmingai suplanuoti savo būsimą karjerą.