Jaunųjų šaulių pratybos „Šalčia“ 2013 Marijampolyje

Straipsnio data 2013-12-08

Šauliai

2013 m. gruodžio mėnesio 7-8 dienomis Marijampolyje vyko jaunųjų šaulių pratybos „Šalčia 2013“, kurias organizavo Vilniaus apskrities karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė. Į pratybas susirinko Šalčininkų 11- osios kuopos septyniasdešimt jaunųjų šaulių. Jaunieji šauliai buvo suskirstyti į dvi grupes: daugiau pažengusieji ir mažiau pažengusieji. Daugiau pažengusieji didesnę laiko dalį atliko įvairias užduotis Marijampolio miške. Mažiau pažengusieji mokėsi teorinių ir praktinių dalykų Marijampolio Meilės Lukšienės vidurinėje mokykloje. Jauniesiems šauliams buvo organizuotas maitinimas mokyklos valgykloje. Vienas iš pratybų tikslų buvo aktyvinti Šalčininkų rajono jaunųjų šaulių bendravimą ir draugystę iškeliant šauliškumo, tarpusavio pagalbos, bendruomeniškumo vertybes. Manome, kad iškelti tikslai įgyvendinti ir su ne kantrumu lauksime sekančių pratybų.