Akcija „Antinikotininis paštas“

Straipsnio data 2013-11-21

Gimnazijos gyvenimas

Kiekvienais metais, trečiąjį lapkričio ketvirtadienį (šiais metais tai lapkričio 21 diena), minima Tarptautinė nerūkymo diena. Mūsų mokyklos 1-6 klasių mokiniai šią dieną minėjo savaip- dalyvavo mūsų mokinių sveikata besirūpinančios Anos Kamarauskienės inicijuotoje akcijoje „Antinikotininis paštas“. Aktyviausi buvo 5 klasės mokiniai, kurie iš tikrųjų rūpinasi savo artimųjų sveikata. Mokiniai kūrė atvirlaiškius savo artimiesiems (tėvams, mamoms, seneliams, kaimynams, broliams, mokytojams, draugams), kuriuose skatino juos atsikratyti šio žalingo įpročio, pabrėždami, kad rūkymas labai kenkia jų sveikatai. Tikimės, kad rūkaliai, gavę tokį laišką, susimąstys ir daugiau nebeims cigaretės į rankas.