Šaudymo turnyras Lietuvos karo akademijoje

Straipsnio data 2013-11-26

PIT Sportas

2013 metų lapkričio 26 dieną vyko šaudymo turnyras Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti Lietuvos karo akademijoje. Mūsų mokyklos komandą sudarė trys jaunieji šauliai: Daniel Paškel, Oskard Versocki ir Ernestas Šum. Atvykę į karo akademiją dalyvavome teorinėje paskaitoje „Pavojingi sprogmenys ir veiksmai juos aptikus‘‘. Vėliau vyko šaudymo turnyras automatiniu šautuvu G 36. Išklausę instruktažą, jaunieji šauliai pradėjo šaudymo varžybas. Komandinėje įskaitoje mūsų mokyklos mokiniai iškovojo trečiąją vietą. Asmeninėse varžybose laimėtos dvi pirmosios vietos. Daniel Paškel tapo turnyro nugalėtoju, o Oskard Versocki bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Kol instruktoriai skaičiavo šaudymo rezultatus dalyvavome ekskursijoje karo akademijoje. Kariūnai papasakojo apie savo dienotvarkę, parodė patalpas, kuriose vyksta mokymai, apžiūrėjome biblioteką ir sporto kompleksą. Galbūt, ateityje kas nors iš dalyvavusių taps šios karo akademijos studentu.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresn. mokytojas