Rudens futbolo stovykla

Straipsnio data 2013-11-24

Sportas

2013 metų lapkričio 23-24 dienomis mūsų mokykloje įvyko pirmoji rudens futbolo stovykla. Joje susirinko 18 mokinių. Džiugu, kad stovykloje dalyvavo ir septynios mergaitės. Stovyklos metu buvo teoriniai užsiėmimai. Mokiniai sužinojo apie futbolo vystymosi istoriją, Lietuvos futbolo istoriją. Mokėmės futbolo žaidimo taisykles ir t.t. Taip pat vyko ir praktiniai užsiėmimai. Mokiniai susipažino su kamuolio perdavimo, stabdymo ir varymosi būdais. Vyko draugiškos futbolo varžybos, kuriose dalyvavo buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Giedrius Barevičius. Vakare buvo surengta viktorina, kurios nugalėtojo laukė prizas: futbolo  kamuolys su visų stovykloje dalyvavusių mokinių parašais. Taip pat, trys geriausiai atsakę mokiniai buvo apdovanoti diplomais. Pirmąją vietą iškovojo penktos klasės mokinys Justas Andriuškevičius. Prieš miegą visi susirinkome į aktų salę pažiūrėti filmo apie futbolą. Ryte, aptarę stovyklos eigą, išvykome namo. Tikimės, kad tokios stovyklos vyks ir ateityje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresn. mokytojas