PIT ir UAB „Nous“ projektas „Kaip teisingai daryti mankštą, rytiečių požiūris“

Straipsnio data 2013-11-13

PIT

Lapkričio 13 dieną mokykloje lankėsi rytų kovos menais, filosofija, gyvenimo būdu  besidomintis Jaro Šatkevič, kuris 5-6 klasių mokiniams ne tik papasakojo, kodėl reikia mankštintis, bet ir parodė kelis taisyklingos mankštos pratimus. Mokiniai kartu su treneriu juos atliko ir kibo į kur kas sudėtingesnes užduotis: jiems reikėjo pakartoti kelis savigynos pratimus. Geros nuotaikos tikrai nestigo, nes trenerio išradingumui nebuvo ribų: vaikai vienas kitam siuntė įsivaizduojamą kamuolį, savo lankstumą patikrino sukdamiesi su ištiesta ranka, stovėdami ant vienos kojos lavino savo pusiausvyrą. Treneris papasakojo, ko reikia, kad būtum sveikas, stiprus, mokėtum apsiginti ir kitus apginti. Taigi vaikai tikrai gavo atsakymą į klausimą „Kam to reikia?“

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyresn. mokytoja