PIT ir UAB „Eika“ projektas „Diena su „EIKA“ rinkodaros ir komunikacijos vadove“

Straipsnio data 2013-11-06

PIT

Lapkričio 6 dieną 12 klasės mokinė Justyna Četyrkovska vyko į vieną didžiausių nekilnojamojo verslo plėtra užsiimančių įmonių Lietuvoje UAB „Eika”. Įmonės rinkodaros ir komunikacijos vadovė Vitalija Ročė sudarė mokinei galimybę pamatyti, kokia veikla kasdien užsiima Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė, kartu sudalyvauti verslo susitikime. Justynai teko proga sužinoti apie nekilnojamojo turto rinkodarą, plėtrą Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse, efektyvios komunikacijos svarbą. Praleidusi pusdienį ekonomistų apsuptyje, Justyna suprato, kad ekonomika nėra grįsta vien tik skaičiais, tai socialinių mokslų sritis, kur svarbus ir komunikavimas, gebėjimas kritiškai analizuoti bei priimti optimaliausius sprendimus Tikimės, kad diena, praleista  įmonėje „Eika”, padės mokinei apsispręsti, renkantis ateities profesiją.