PIT ir kompanijos „Spalvos mintims“ projektas „Komandinis darbas“

Straipsnio data 2013-11-08

PIT

Lapkričio 8 dieną mokykloje lankėsi kompanijos „Spalvos mintims“ atstovė Reda Daugelavičiūtė, kuri 11 klasės mokiniams padėjo perprasti komandinio darbo subtilybes. Mokiniai ne tik sužinojo, kokiais principais remiantis formuojamos komandos, kas sieja komandos narius, kaip planuojamas komandinis darbas, bet ir atliko praktines užduotis. Dirbdami grupėmis, jie turėjo įrodyti, kad geba pasiekti reikiamą rezultatą. Žaismingumo ir netikėtumų tikrai nestigo: mokiniai statė bokštus iš šiaudelių, kūrė šūkius, vėliau aptarė savo komandos pasiektus rezultatus, įvardijo, kas jiems geriausiai sekėsi, ko dar reikėtų pasimokyti.

Redos Daugelavičiūtės pateiktos  teorinės komandinio darbo žinios buvo pritaikytos kitoje lietuvių kalbos pamokoje, kai mokiniai, dirbdami grupėmis, nagrinėjo pakankamai sudėtingus Baroko atstovo M. K. Sarbievijaus tekstus. Inovatyvūs darbo metodai padeda mokiniams mokytis, skatina jų bendravimą ir bendradarbiavimą.

E.Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyresn. mokytoja