„Zipio draugai“

Straipsnio data 2013-09-06

„Zipio draugai“

Įgyvendinant prevencinę emocinio intelekto lavinimo programą, mokiniai išmoko rasti išeitis iš  kasdien iškylančių sudėtingų situacijų. Moka atpažinti ir įvardinti savo jausmus. Mokiniai kalbasi apie sunkumus su draugais bei tais žmonėmis, kuriais pasitiki. Suradę išeitis- pasijunta geriau. Ištikus nelaimei, labiau  pasitiki savimi, žino kur kreiptis pagalbos. Vaikai tapo draugiškesni bendraamžiams.  Savo elgesį grindžia taisykle: gera išeitis yra ta, kuri nekenkia man ir aplinkiniams.   Mokiniai bendradarbiavo su Info „Vaikų linija“, dalyvavo veiksmo savaitėje „Be patyčių“: sukūrė „Draugystės knygą“, gamino skirtukus ir dovanojo gimnazijos bendruomenei. Už šią veiklą gavo Info „Vaikų linija“ padėkos raštą.

Projekto vadovė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė

picture1 picture3 picture2