PIT organizuota išvyka į UAB „Dasita“

Straipsnio data 2013-10-25

Išvykos ir ekskursijos PIT

Paskutinę dienąprieš rudens atostogas  (spalio 25 d.) mokyklos PIT organizavo 10 klasės mokinių išvyką į UAB ,,Dasita“ kepyklą. Jau kelerius metus mūsų mokyklos mokiniai svetingai priimami šioje kepykloje, kur savo srities profesionalai, konditeriai, ne tik papasakoja apie savo darbo specifiką, bet ir praktiškai pademonstruoja, kaip gaminami konditeriniai gaminiai. Šiais metais dešimtokai gamino pyragėlius iš mielinės tešlos. Kol pyragėliai kepė, mokiniai žiūrėjo edukucinius filmukus apie tai, kaip gaminama kava, kaip auginamos kavos pupelės. Besigardžiuojant šokoladu, laikas tikrai neprailgo. Pačių kepti pyragėliai buvo dieviško skonio. Tokius pat, o gal ir gardesnius, mokiniai pasiryžo iškepti ir namuose savo tėveliams.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. vyresn. mokytoja