PIT ir „SWEDBANK“ projektas „Sėkmingo renginio formulė“

Straipsnio data 2013-10-23

PIT

2013 spalio 23 dieną 11 kl. mokinės Greta Sinkevič ir Lina Kaminskaitė vyko į „Swedbank“.

Apie išvyką pasakoja Lina: „Mes puikiai praleidome laiką ne tik dėl to, kad galėjome susipažinti su personalo skyriaus darbuotojų darbo, bet ir todėl, kad mus priėmė labai svetingai. Mus pavaišino arbata ir sausainiais, kuriuos gamino pati projekto koordinatorė Brigita Vyšniauskaitė, todėl savąją popietę leidome prie arbatos puodelio – kalbėjomės apie profesijas, studijas. Kiek vėliau mes turėjome progą pabendrauti su daugeliu šio banko darbuotojų, kurie papasakojo daug įdomaus apie savo darbą. Šie darbuotojai mus sužavėjo puikiomis  užsienio kalbų žiniomis: švediškai kalbėjęs vyras mums palinkėjo pasirinkti tinkamą gyvenimo kelią. Mūsų paskutinis apsilankymas buvo  dėstytojos paskaitoje apie ateitį po mokyklos baigimo. Mums pasakojo apie tai, kaip turėtume elgtis pabaigę mokyklą ir ką privalome žinoti apie pajamas ir išlaidas. Esame labai patenkintos, nes diena praleista išties prasmingai, daug sužinojome, praplėtėme savo žinias ir mielai norėtume ten sugrįžti!“