Kalėdinių atvirukų akcija „Gerumo traukinys“

Straipsnio data 2012-12-28

Išvykos ir ekskursijos

2012 m. gruodžio 20 dieną kartu su anglų kalbos mokytoja Ineta Kvietkauskaite vykome į Prūdiškių socialinės globos namus ir dalinome mokinių rankomis pagamintus atvirukus su šilčiausiais palinkėjimais, kurie dažniausiai prasidėdavo „Mielas Seneli, ar Senele…“. Mokinių tarpe, buvo keli mokiniai, kurie parašė ilgiausius laiškus tiems globos namų gyventojams, kuriems pasitaikė to mokinio gamintas atvirukas. Buvo išdalinti visi atvirukai. Globos namų gyventojai liko maloniai nustebę ir sužavėti, bei dėkojo mokiniams už jų gerumą. Nuo gruodžio pradžios 5-12 klasių mokiniai dailės, technologijų pamokose, o taip pat ir namuose piešė, lipdė, klijavo, karpė įvairiausius atvirukus. Labai gaila, kad mokiniai patys negalėjo perduoti atvirukų, tačiau kitais metais planuojama tęsti šią akcija, o globos namų pavaduotoja teigė, kad mielai priims mūsų mokyklos moksleivius. Iš šių namų administracijos mokykla gavo padėką ir daug ištartų nuoširdžių „Ačiū“ iš gyventojų lupų.

Tikimės, kad užsimezgęs bendradarbiavimas nenutrūks ir kitų metų „Gerumo traukinys“ aplankys Prūdiškių socialinės globos namų gyventojus.

Socialinė pedagogė Renata Kolesnikaitė