Projekto „Žaiskime ripką“ finalinis susitikimas

Straipsnio data 2013-10-11

„Žaiskime ripką“

Pagaliau spalio 11 dieną įvyko ilgai lauktos mūsų mokyklos ir Rukainių vidurinės mokyklos 5 klasės mokinių ripkos varžybos. Į sporto salę susirinko karingai nusiteikę varžovai: abiejų komandų žaidėjai dėvėjo aprangą su savosios mokyklos atributika, turėjo puikią palaikymo komandą, ramiai nenusėdinčią ant suoliukų ir mosuojančią nepasiduoti įkvepiančiais plakatais. Nuaidėjus mokytojo Sauliaus švilpukui prasidėjo žūtbūtinė kova: ritinys skriete skriejo per salę, tauškėjo ritmušos, viena komanda puolė, kita – traukės. Niekas nenorėjo pasiduoti, niekas nenorėjo pralaimėti, visi laikėsi didvyriškai, net ir gavę stiproką smūgį į koją ar ranką, nešnirpščiojo nosimi, nebraukė ašarų. Pasiryžimo laimėti galėtų pavydėti net olimpinių žaidynių dalyviai. Po įnirtingos kovos nugalėjo… mūsų mokyklos penktokai. Auksinė taurė atiteko jiems, tačiau Rukainių vaikai neliko nuskriausti – sidabrinė taurė visam laikui primins jiems šį puikų žaidimą. Po iškilmingos apdovanojimų ceremonijos, kai direktorė Jūratė Šidlauskienė kiekvienam projekto dalyviui įteikė po medalį, visi nuskubėjo prie vaišių stalo pasidalinti įspūdžiais ir pasistiprinti – juk tiek daug jėgų išeikvota, kol pasiekta pergalė. Džiaugiamės, kad laimėjo mūsiškiai, ir laukiame smagios kelionės į Rumšiškes – prizas visiems projekto dalyviams. Smagu, kad mokame žaisti ripką draugiškai.