Prevencinė paskaita apie kvaišalų ir palaidumo žalą

Straipsnio data 2013-09-26

Gimnazijos gyvenimas

2013 m. rugsėjo 26 d. į mūsų mokyklą buvo atvykęs kunigas iš Kauno Robertas Gedvydas Skrinskas. Jis pasakojo apie žalingų įpročių žalą bei prevenciją. Šis pristatymas buvo labai įdomus ir,  manau, jog pakeitė kitų nuomonę apie žalingus įpročius ir paskatino juos jų atsisakyti, ar net nebandyti jų patirti. Kunigo pristatymas buvo labai įdomus ir naudingas.

Markus Benediktas Ridziauskas, 10 kl.

Pristatymo metu kunigas su mokyklos mokiniais dalinosi patirtimi ir vizualine medžiaga iš kelionių po Hong-Kongą, Didžiąja Britaniją, Vokietiją, JAV, Rusiją ir Lietuvą.  Prevencinė paskaita buvo įtaigi, parodyti nepagražinti faktai ir nuotraukos privertė ne vieną mokinį susimąstyti apie kvaišalų žalą.  Praktiškai nekyla abejonių minėtų grėsmių kenksmingumui, lieka akivaizdus prevencinis poveikis. Paskaita buvo skirta 8-12 klasių mokiniams. Daugelį mokinių nustebino, kad kunigas laisvai kalba gana intymiomis temomis, apie pirmąjį abortą ir jo pasekmes.

Socialinė pedagogė Renata Repeikienė