PIT ir „Omnitel“ projektas „Diena kartu su „Omnitel““

Straipsnio data 2013-09-17

PIT

Šių metų rugsėjo 17-ą dieną dvi  11-os klasės mokinės (Edita ir Ugnė) vyko į „Omnitel“ bendrovę – didžiausią mobiliojo ryšio bendrovę Baltijos šalyse. Ten susipažino su viena iš šios kampanijos darbuotojų Rasa Petruškevičiūte.  Rasa yra socialinės atsakomybės ir paramos projektų vadovė.  Ji merginoms papasakojo apie agentūros veiklą. Rasa suteikė progą iš arčiau pamatyti, kokia darbo diena „Omnitel“ komunikacijos skyriuje, ką per dieną nuveikia Socialinės atsakomybės ir paramos projektų vadovė, daugiau sužinoti apie įmonių socialinę atsakomybę. Vėliau merginos kartu su ja vyko į susirinkimą, kuris vyko akcinėje bendrovėje  „Swedbank“, kur buvo  klausomasi apie tai, kaip yra planuojami ir vykdomi įvairūs projektai.

Edita Viktorija Baranovska, 11 kl.